Site Overlay

Czego można się spodziewać wynajmując Porsche 911

Jeśli chodzi o wypożyczenie samochodu wysokiej klasy, chcesz mieć pewność, że uzyskasz jak najwięcej ze swojego doświadczenia. Dlatego wiele firm wynajmujących luksusowe samochody oferuje opcjonalne ulepszenie wynajmu. To prawie jak płacenie dodatkowo za samochód klasy deluxe. Otrzymujesz znacznie lepszą obsługę i często dodatkowe korzyści. Jakie ulepszenia oferują niektóre firmy wynajmujące samochody? Przyjrzyjmy się, czego można się spodziewać, wynajmując Porsche 911.

Co jest wymagane, aby wynająć Porsche 911?

Porsche 911 to rasowy samochód wyczynowy, ale to także samochód turystyczny i przyjazne na drodze sportowe coupe. Minimalne wymagania dotyczące wynajmu Porsche 911 różnią się więc w zależności od tego, jaki model wybierzesz. Najbardziej podstawowym modelem 911 jest Carrera. Wyposażona jest w 2-litrowy rzędowy, czterocylindrowy silnik turbo o mocy 355 KM. 911 Carrera S ma 3,8-litrowy silnik, który produkuje 404 KM. 911 Targa 4 i 3 otrzymują przyzwoity wzrost mocy o 50 koni mechanicznych. Wysokiej klasy 911 Turbo i Turbo S wyposażone są w 5-litrowy silnik, który produkuje ponad 450 koni mechanicznych. Modele 911 Targa 4 i 3 są również wyposażone w zdejmowany panel dachowy.

wynajem Porsche 911

Pokrycie serwisowe premium wynajmu Porsche 911 

Jednym z najważniejszych wymagań wobec 911 jest wysokiej jakości serwis. Wiele firm wynajmujących luksusowe samochody, w tym Hertz, Enterprise i Sixt, oferuje pokrycie kosztów konserwacji premium marki Porsche. Dzięki temu ubezpieczeniu firma pokryje do 75% kosztów utrzymania samochodu. Pokrycie to obejmuje rutynowe czynności serwisowe, takie jak wymiana oleju, rotacja opon i płynów. Pokrywa również koszty wymiany filtrów i świec zapłonowych. Można wybierać spośród różnych poziomów pokrycia.