Site Overlay

Auto leasing – najkorzystniejsza z form nabycia samochodu

W ostatnim czasie jedną z najchętniej wybieranych form nabycia samochodu jest auto leasing. Na tle innych metod finansowania wyróżnia się niezwykle prostymi procedurami, realizowanymi przy minimum formalności. Część czynności może być wykonywana zdalnie, za pomocą kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zazwyczaj w ten sposób leasingodawca przekazuje klientowi informację o decyzji. Wszelkie szczegóły oferty również można sprawdzić online. Niewątpliwie jest to duże usprawnienie i oszczędność czasu, zarówno dla nabywcy jak i dealera.

Na czym polega leasingowanie pojazdu?

Procedura leasingowania pojazdu wbrew pozorom nie należy do skomplikowanych. Na samym początku czy to firma, czy też osoba prywatna należy rozejrzeć się na rynku motoryzacyjnym, przejrzeć oferowane przez salony propozycję i wybrać tę najkorzystniejszą. W zasadzie jest to najbardziej żmudny krok. Później wszystko przebiega już w tempie ekspresowym. Po pozytywnym przejściu weryfikacji i decyzji o udzieleniu finansowania leasingobiorca zobowiązany jest dostarczyć do wybranego punktu niezbędne dokumenty. Następnie zostaje ostatni etap, czyli podpisanie umowy i odebranie wybranego samochodu.

Dla kogo finansowanie samochodu w postaci leasingu to najlepsza z opcji?

Nowoczesne rozwiązanie w postaci auto leasingu początkowo dedykowane było jedynie spółkom i przedsiębiorstwom. Osoba, która nie miała własnej firmy ani nie prowadziła działalności gospodarczej była na starcie wykluczona. Od niedawna, w ramach BMW Financial Services Polska z atrakcyjnej oferty leasingowania mogą skorzystać zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni.

Maksimum korzyści, minimum strat to cechy wyróżniające nowoczesną metodę finansowania w salonach niemieckiej marki znanej na całym świecie – BMW.

Oferta – kalkulator leasingu.