Site Overlay

Co ma wpływ na warunki przejazdu Porshe 911?

Nie ulega wątpliwości, że dla każdego mężczyzny przejazd samochodem Porshe 911 jest prawdziwą gratką. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że taka atrakcja będzie w dużej mierze zależna od warunków miejscowych. Te z kolei nie ograniczają się do przyczepności toru i pogody.

Czas przejazdu

przejazd Porshe 911

W voucherze powinny znajdować się szczegółowe informacje dotyczące przejazdu Porshe 911. Mowa tu oczywiście o liczbie wykonanych okrążeń, która – rzecz jasna – będzie zależna od charakteru i specyfiki toru. Na czas jazdy wpływ ma też długość toru, a także liczba pokonanych zakrętów. W przypadku niektórych podmiotów świadczących takie usługi, istnieje możliwość wykupienia dodatkowego przejazdu. Warto jednak uzgodnić tą kwestię z organizatorem, który bierze odpowiedzialność za przebieg imprezy, ale też za bezpieczeństwo wszystkich jej uczestników.

Warunki pogodowe

Choć przejazd Porshe 911 jest realizowany przez doświadczonego kierowcę, to w niektórych przypadkach jego data będzie musiała zostać przesunięta. Mowa tu naturalnie o różnego rodzaju przeszkodach pogodowych, które istotnie mogą wpłynąć na pogorszenie się warunków jazdy. Bezpieczeństwo to najważniejsza wartość dla organizatorów, dlatego trzeba liczyć się z koniecznością przesunięcia wykupionej atrakcji. Jakiekolwiek negocjacje z organizatorem nie będą tu możliwe, gdyż to on odpowiada za zdrowie i życie pasażerów Porshe 911.

Osoby postronne

W trakcie przejazdu Porshe 911 w samochodzie może znajdować się tylko ta osoba, która wykupiła go na ściśle określoną godzinę. Osoby postronne – w tym bliscy i przyjaciele uczestnika – mogą przebywać wyłącznie w bliskim sąsiedztwie toru. Najczęściej istnieje możliwość skorzystania z znajdujących się w pobliżu miejsc siedzących i stojących (np. trybun). Bezpieczne przebywanie osób postronnych w sąsiedztwie toru nie jest z reguły ograniczone jakimikolwiek obostrzeniami.

Podsumowując, nawet najlepiej zaplanowany przejazd Porshe 911 może zwyczajnie się nie udać. Dlatego warto uzgodnić drugi termin i… po prostu czekać. Najważniejszą kwestią jest zawsze bezpieczeństwo.