Site Overlay

Dlaczego warto wynająć samochód w Balicach?

Coraz więcej osób podróżujących samolotem decyduje się na wynajęcie samochodu w Balicach. To wygodne rozwiązanie, które znacznie zwiększa komfort podróżowania. Z tego powodu decydują się na nie zarówno osoby, które wyjeżdżają służbowo, jak i te podróżujące do Krakowa w celach turystycznych. Jakie jeszcze zalety ma wynajem auta z lotniska?

Kiedy warto wypożyczyć samochód?

Osoby, które regularnie latają samolotami dobrze wiedzą jak trudno dostać się w wybrane miejsce po przylocie do celu. Bardzo często konieczne jest długie oczekiwanie na taksówkę, dzieje się tak zwłaszcza w przypadku, gdy na lotnisku w niedużym odstępie czasowym wyląduje kilka samolotów. Dodatkowo ceny taksówek są bardzo wysokie. Podróżowanie często jest utrudnione również w związku z dużą liczbą bagaży. Właśnie dlatego warto rozważyć wynajem samochodu i to nim dostać się do miejsca docelowego. To prosta sprawa, która może znacznie zwiększyć komfort podróżowania.

Najważniejsze zalety wynajmu samochodu z lotniska

Wynajem samochodu w Balicach jest bardzo prosty. Można się na niego zdecydować jeszcze przed rozpoczęciem podróży i skorzystać z możliwości rezerwacji pojazdu online. Wystarczy podać datę i godzinę przyjazdu, podać swoje dane i wybrać pojazd. Na wynajem auta można zdecydować się również już po przylocie i załatwić formalności na miejscu.

Koszt wynajęcia samochodu wbrew pozorom nie jest wysoki. Zazwyczaj cena waha się w granicach 60-150 złotych za dobę, zatem koszt wynajęcia pojazdu na 24 godziny jest zbliżony do ceny jaką należy zapłacić za jeden przejazd taksówką z lotniska. Co ważne w przypadku podróży służbowych pracodawca zwróci pracownikowi środki, osoby przylatujące do Krakowa stricte w celach turystycznych mogą zoptymalizować koszty, decydując się na rezerwację nieco tańszej kwatery poza centrum miasta. Lokalizacja nie będzie problemem, ponieważ wynajem samochodu z lotniska daje nieograniczoną możliwość przemieszczania się, dzięki czemu bez trudu będzie można dotrzeć do atrakcji znajdujących się w centrum miasta, jak również poza jego granicami.