Site Overlay

Kleber quadraxer 2, czyli całoroczna opona klasy średniej

Każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę z wpływu opon samochodowych na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Zasadniczo wyróżnia się trzy grupy ogumienia dostosowanego do potrzeb oraz możliwości finansowych klientów. Poza produktami premium przeznaczonymi dla najbardziej wymagających klientów, w sprzedaży znaleźć można też opony klasy średniej i ekonomicznej.

Opony klasy średniej

kleber_quadraxer2Najchętniej wybierane przez kierowców są produkty ze średniej i najniższej półki cenowej. Charakterystyczną cechą tych pierwszych jest dobry stosunek jakości do ceny, dzięki czemu za niewygórowaną kwotę można otrzymać solidne ogumienie. Najbardziej znani producenci opon klasy średniej to:

  • Falken
  • Fulda
  • Nexen
  • Kleber

Wśród wymienionych producentów na wyróżnienie zasługuje francuska marka Kleber. Firma w swych fabrykach wytwarza wysokiej jakości ogumienie do samochodów osobowych, dostawczych, a także pojazdów rolniczych. W ofercie znaleźć można modele opon letnich, zimowych oraz całorocznych.

Opony kleber quadraxer 2 można bezproblemowo kupić w internecie w sklepie Miwan, gdzie cena jest świetna, a wysyłka bardzo szybka.

Najważniejsze cechy modelu quadraxer2

Wśród produktów całorocznych na uwagę zasługują m.in. opony kleber quadraxer2. Ich charakterystyczną cechą jest kierunkowa rzeźba bieżnika odpowiedzialna za skuteczne odprowadzanie wody. W porównaniu do poprzedniego modelu druga generacja opon quadraxer wyróżnia się większą odpornością na aquaplaning, a także zapewnia krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Zastosowanie odpowiednio ukierunkowanych lameli ułatwia z kolei ruszanie i hamowanie na śniegu. Testy przeprowadzone przez niezależne instytuty badawcze potwierdzają, że ten model ogumienia świetnie sprawdza się w każdych warunkach pogodowych.