Site Overlay

Kuferek ratunkowy

Jeśli należysz do tego typu osób, które uwielbiają gdy ich samochód lśni czystością mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Jak zachować czystość w aucie?

Powodów, dla których ludzie dbają o czystość swojego samochodu jest wiele. Niektórzy chcą chwalić się swoim samochodem i doskonale wiedzę, że najlepiej prezentuje się gdy jest czysty, inni po prostu lubią jeździć w idealnie czystym samochodzie, niezależnie od tego do którego ugrupowania należysz, musisz wiedzieć, że istnieje kilka trików, które pomogą Ci w utrzymaniu czystości w Twoim aucie. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że samochód tak jak dom nieustannie się budzi. Jeśli zatem marzysz o tym by zawsze był czysty i pachnący, powinieneś zaopatrzyć się w specjalny kuferek, w którym będziesz woził środki czystości pomocne przy ,,błyskawicznym sprzątaniu”. Taki kuferek możesz wrzucić do bagażnika i używać zawsze wtedy, kiedy czujesz taką potrzebę.

Co powinno znaleźć się w takim kuferku?

Cóż, jest to oczywiście bardzo subiektywna sprawa- jest to tak zwany kuferek kryzysowy, dlatego każdy powinien sam wybrać to co uważa za stosowne. Jeśli jednak nie masz pojęcia co powinno znaleźć się w takim kuferku, możesz posłużyć się naszą gotową listą:
-płyn do mycia auta
-chusteczki nawilżane (mogą być te specjalnie przeznaczone do samochodu)
-gąbka
-ściereczka z mikrofibry
-preparat do czyszczenia opon (https://glossfactory.pl/czyszczenie-opon).

Z pewnością wiele osób może zastanawiać się nad przydatnością ostatniego artykułu, jednak zapewniamy, że tego typu artykuły mogą wprost uratować sytuację.