Site Overlay

Po co komu pudełko antykradzieżowe na kluczyki

Nowe technologie niosą za sobą coraz lepsze, bardziej wygodne rozwiązania. Jednym z nich jest możliwość otwierania samochodu bez kluczyków. Wystarczy mieć specjalną kartę w samochodzie lub torebce. Okazuje się jednak, że ta wygodna technologia bardzo sprzyja złodziejom aut. Na szczęście bardzo łatwo można temu zaradzić- rozwiązaniem może być pudełko antykradzieżowe na kluczyki.

Jak pudełko może ochronić nas przed kradzieżą?

Dla złodziei system bez-kluczykowy to idealna opcja kradzieży. Dzięki wzmacniaczom sygnału złodzieje potrafią ukraść samochód otwierając go i uruchamiając z oryginalnej karty, będącej wraz z właścicielem w jego domu. By temu zapobiec najlepiej wykorzystać pudełko na kluczyki keyless, które jest zbudowane na zasadzie klatki Faradaya. Zastosowanie tej prostej technologii sprawia, że sygnał emitowany przez kluczki nie wydostaje się poza pudełko. Co za tym idzie złodzieje nie mogą wzmocnić sygnału i go wykorzystać.

Jakie zabezpieczenie warto wybrać?

Pudełko antykradzieżowe na kluczki to idealne rozwiązanie do domu czy biura. Jest estetyczne, i dość duże by pomieścić nawet 2-3 karty. Takie rozwiązanie pomoże też osobom, które często nie pamiętają gdzie odłożyły klucze, bo nie mają na nie specjalnego miejsca.

Jednak pudełko na kluczki keyless nie sprawdzi się tak dobrze w podróży, oraz jeśli bardzo często zmieniamy miejsce pobytu. Wtedy lepiej wybrać siatkę Faradaya w formie etui, równie skuteczną, ale bardziej kompaktową.