Site Overlay

Luksusowy SUV, czyli BMW X3, a leasing

Posiadanie najnowszego samochodu dla wielu jeszcze do niedawna było marzeniem. Dzisiejszy świat wygląda inaczej od tego, który jeszcze znaliśmy do niedawna. Wiele rzeczy, w tym samochody możemy wydzierżawić. Wybierając BMW X3 leasing jest rozwiązaniem, które pozwoli nam cieszyć się tym autem dzięki zawarciu prostej, 1-rocznej lub 2-letniej umowy. Jak wygląda to w praktyce? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym tekście.

Chcesz posiadać najnowsze BMW X3? Leasing może być odpowiedzią na Twoje potrzeby

bmw x3

Chcąc kupić najnowszy samochód taki jak BMW X3 z salonu musielibyśmy liczyć się z wydatkiem na poziomie blisko 200.000 zł. Dealerzy aut wychodzą jednak naprzeciw naszym potrzebom dając możliwość „wypożyczenia” auta na wybrany okres – najczęściej rok lub 2 lata. Przy tym nie musimy martwić się o takie aspekty jak ubezpieczenie i koszty naprawy.

Nowsza technologia oznacza wydajniejsze rozwiązania. Jazda najnowszym suvem BMW X3 stoi na dość ekonomicznym poziomie, bo samochód ten spala jedynie 7 litrów paliwa na 100 km. Posiada silnik o mocy 150 koni mechanicznych, a jego wnętrze daje rozsiąść się w wygodnym luksusie. Duża ilość przestrzeni sprawia, że jest to model idealny dla fanów motoryzacji, którzy chcieliby połączyć dobre osiągi z zaskakująco dużą przestrzenią.

O czym warto pamiętać, jeśli wybieramy BMW X3, a leasing wydaje się jedyną opcją?

Chcąc posiadać BMW X3, leasing dostępny np. tutaj wydaje się być atrakcyjną alternatywą dla zwykłego zakupu. To jednak nie sprawia, że leasing jest rozwiązaniem bez wad. Trzeba posiadać zabezpieczenie na wypadek, gdyby wystąpił problem ze spłatą raty. Warto mieć też na względzie, że uszkodzenie suva BMW X3 poskutkuje wymianą go na tańszy model, jednak zwykle po czasie 2 – 3 tygodni auto znów trafia w nasze ręce. Aby skorzystać z tego rodzaju oferty, trzeba przedstawić dokumenty poświadczające stałe źródło dochodu.