Site Overlay

Tor wyścigowy Koszalin – nadmorski raj motoryzacyjny

Sezon wyścigowy wchodzi na pełne obroty. Każdy, kto z zazdrością spogląda na zawodowych kierowców, może zafundować sobie przejażdżkę za kierownicą sportowego auta o dużej mocy. I to nie byle gdzie, a po specjalnie do tego przygotowanym torze asfaltowym. Wystarczy już kilkaset złotych, aby spełnić swoje marzenia. Warto zaplanować tego typu atrakcję w Koszalinie, szczególnie podczas urlopu spędzanego nad morzem w województwie zachodniopomorskim.

Moc koni mechanicznych i moc atrakcji

Obiekt o imponującej powierzchni niespełna 5 hektarów, usytuowany jest tylko 2 km od centrum miasta. Trudno wyobrazić sobie bardziej dogodne umiejscowienie. Tor wyścigowy Koszalin stanowi oczywiście jego główną atrakcję. Specjalnie dla fanów adrenaliny wytycza się trasę o długości 1,05 km. Znajduje się na niej wszystko, co lubią kierowcy o zacięciu sportowym. Zróżnicowane zakręty. Długie proste. Nie lada gratkę stanowią wzniesienia, na których odczuć można dodatkowo inny rodzaj przeciążeń.

Poza asfaltową nitką dedykowaną pojazdom o największej pojemności silnika i mocy, goście koszalińskiego motoparku mogą skorzystać także z wielu innych atrakcji, takich jak:

  • tor terenowy,
  • sekcja gruntowa SuperMoto,
  • szkolenia z zakresu technik bezpiecznej jazdy,
  • wypożyczalnia gokartów,
  • pokazy kaskaderskie.
Tor samochodowy Koszalin

Motoryzacyjna przygoda dla całej rodziny

Na tor wyścigowy Koszalin (https://devil-cars.pl/tor/koszalin) warto wybrać się w większym gronie. Również z dziećmi. Dobrze przecież od małego zaszczepiać w nich pasję do motoryzacji, a przy tym uczyć bezpiecznych i odpowiedzialnych zachowań. Świetnym pomysłem jest posadzenie swoich pociech za sterami gokartów. Do dyspozycji wszystkich gości jest także komfortowa trybuna. Warto na niej przysiąść i poprzyglądać się przejazdom innych kierowców. Na terenie obiektu można spędzić praktycznie cały dzień, ponieważ w jego obrębie da się nie tylko dobrze zjeść, dzięki food truckom, które pojawiają się podczas motoryzacyjnych eventów, ale nawet odświeżyć pod natryskiem. Pole kempingowe czeka zaś na wszystkich, którzy chcą zagościć tam na dłużej.