Site Overlay

Najważniejsze cechy Kormoran Ultra High Performance

Kormoran jest polską marką, jaka należy do koncernu Michelin. Współpraca z francuskim przedsiębiorstwem pozwala na produkcję satysfakcjonujących opon, z jakich korzystają kierowcy na całym świecie. Ogumienie z ciekawym logo cieszy się sporym uznaniem i ma wiele zalet. Czym cechuje się Kormoran Ultra High Performance? Jakie właściwości opon warto docenić? Gdzie można je kupić?

Opony Kormoran Ultra High Performance 

Ogumienie marki Kormoran jest doskonałym wyborem dla posiadaczy aut o większej mocy silnika. Już sama nazwa wskazuje, że model cechuje się ponadprzeciętnymi właściwościami, które są konieczne podczas jazdy dynamicznej. Od razu uwagę przyciąga bieżnik o funkcjonalnej rzeźbie. Kolejnym ważnym elementem są bloki, które posiadają kontury i nacięcia. Mają one na celu zapewnić dobrą przyczepność na suchej drodze i wspierać stabilność w trakcie wykonywania zakrętów. Na wewnętrznej stronie ogumienia widać sieć rowków, które poprawiają trakcję na mokrych podłożach i chronią przed akwaplanacją. 

Zachowanie bezpieczeństwa

Dla każdego kierowcy bezpieczeństwo na drodze jest priorytetem. Stawiając na markę Kormoran zyskujemy pewność, że nawet w trudnych warunkach zachowamy komfort. Jest to model ekonomiczny dla wymagającego kierowcy, Plusem jest fakt, że atrakcyjna cena zachęca do zakupu i idzie w parze z doskonałą jakością. Producent wykorzystuje nowoczesne technologie, co przekłada się na dobre parametry jezdne. Obecnie marka Kormoran należy do koncernu Michelin. Francuskie zaplecze technologiczne pozwala na produkowanie opon w atrakcyjnych cenach i o satysfakcjonujących osiągach.