Site Overlay

Wynajem BMW i8 – czy opłaca się wynająć niemiecki supersamochód?

Praktycznie każdy fan motoryzacji dzieli jedno marzenie – zasiąść za kierownicą sportowego supersamochodu i przejechać kilka okrążeń na torze wyścigowym bez żadnych ograniczeń. Współcześnie jest to możliwe i to tylko za kilkaset złotych. Wystarczy skorzystać z usługi jednorazowego wynajmu i cieszyć się emocjami towarzyszącymi kierowcy na torze. Wynajem BMW i8 jest jedną z częściej wybieranych opcji, zwłaszcza w Polsce, gdzie znajduje się niezwykle dużo fanów niemieckiej marki BMW. Jak wygląda taki wynajem? Czy aby na pewno się opłaca? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania.

BMW i8 i jego niezwykłe komponenty

Warto wspomnieć kilka słów o samym samochodzie BMW i8. Jest on dumą niemieckich inżynierów firmy BMW, który nieustannie zadziwia fanów motoryzacji swoimi komponentami. Samochód korzysta z napędu hybrydowego (silnik elektryczny wspomagany jednostką benzynową) co daje mu łącznie 362 konie mechaniczne mocy. Czy to dużo? Cóż, najlepszą odpowiedzią na to pytanie wydaje się być możliwość rozpędzenia się samochodu do prędkości 100 km/h w zaledwie 4.2 sekundy. Ponadto BMW i8 ma całą masę innych usprawnień, które ułatwiają prowadzenie pojazdu.

wynajem BMW i8

Czy warto wynająć BMW i8 na przejażdżkę po torze wyścigowym?

Jednorazowa przejażdżka wydaje się być nawet korzystniejszym rozwiązaniem od wynajmu długoterminowego. Dlaczego? Przede wszystkim jest to tańsze rozwiązanie, z którego można skorzystać tylko za kilkaset złotych. Poza tym jazda na torze wyścigowym z instruktorem wydaje się być nie tylko bezpieczniejsza, ale również bardziej profesjonalna. W końcu na polskich drogach trudno rozpędzić się do ponad 100 km/h, podczas gdy licznik BMW i8 zamyka liczba 280 km/h. Warto też wspomnieć, że przejażdżka na torze wyścigowym pozwala zbudować znacznie lepsze wspomnienia, o których można z dumą opowiadać wszystkim bliskim i znajomym.