Site Overlay

Spróbuj swoich sił za kierownicą Dodge challengera

Dużo czytałeś o korzystaniu z torów sportowych, ale nie wiesz, czy to dla Ciebie? Przekonaj się, jakie korzyści wiążą się z torem sportowym oraz jak w praktyce wygląda korzystanie z takiego obiektu. Kolejnym krokiem, który Ci pozostanie, będzie rezerwacja toru.

Tor to jedyny sposób na sprawdzenie możliwości auta

Dodge Challenger na polskich ulicach wygląda niesamowicie. Problem w tym, że nawet właściciele tych pojazdów nie mają możliwości wykorzystania ich sportowego potencjału. Wynika to zarówno z obowiązujących uregulowań prawnych tj. ograniczeń prędkości, jak i z samej infrastruktury drogowej. Sprawdzenie potencjału luksusowego auta sportowego stwarzałoby zbyt duże ryzyko wypadku. Szczególnie że są to pojazdy wyjątkowo czułe i stosunkowo trudne w obsłudze.

Jedyną możliwością jest profesjonalny tor wyścigowy. Miejsce, które łączy zarówno właścicieli aut sportowych, jak i osoby, które pragną przetestować swoje umiejętności oraz doświadczyć jazdy sportowym autem. Tak więc, jeżeli chcesz spełnić swoje marzenie i przekonać się, jak to jest za kierownicą np. Subaru Impreza lub za kierownicą innego wyjątkowego pojazdu wynajmij auto na torze sportowym.

Dodge Challenger

Czy poradzę sobie z wymagającym autem?

Oczywiście sportowe auta wymagają od kierowcy nieco obycia i umiejętności. Nie oznacza to jednak, że nie mając doświadczenia, nie można korzystać z toru sportowego. Każdy kierowca jest pod opieką doświadczonego instruktora. W zależności od sytuacji instruktor może przeszkolić i nadzorować jazdę, dzięki czemu Ty możesz bezpiecznie prowadzić auto.