Site Overlay

Suv BMW X5 – auto już od 2500 zł miesięcznie bez wkładu własnego

Suv BMW X5 to nowoczesne, potężne auto stworzone z myślą o luksusie i klasie wyższej. Samochód wyposażony jest w napęd 4×4, automatyczną skrzynię biegów oraz wybrany silnik – hybryda, benzyna lub diesel. Samochód dostępny jest w wielu wariantach uwzględniających wymagania zarówno osób poszukujących wygody, jak i chcących pokonywać bariery prędkości. Całość można nabyć już za kwotę 250000 zł. Warto mieć na uwadze, że wybierając BMW X5 leasing jest udzielany bez wkładu własnego już od kwoty 2500 zł.

Najważniejsze cechy Suva BMW X5

Suv BMW X5 to samochód, który wyróżnia się bogatym i luksusowym wnętrzem. Ponieważ jest to auto klasy wyższej, producent zwrócił uwagę na takie detale jak tapicerka, wielkość kół, a także pakiety dodatkowe.

W zależności od zapotrzebowania suv BMW X5 może zostać wyposażony w system elektrycznie regulowanych foteli, dodatkowe ogrzewanie wszystkich foteli, przyciemniane szyby oraz reflektory laserowe. Całość sprawia, że we wnętrzu swojego samochodu możemy poczuć się nie tylko wygodnie, ale też intymnie i bez zmartwień o to, co dzieje się na zewnątrz. Suv BMW X5 to auto, któremu niestraszne są kiepskie warunki pogodowe i długie dystanse.

BMW X5 w leasingu – jaka jest cena?

Chcąc nabyć takie auto jak BMW X5 leasing jest propozycją, którą powinien wziąć pod uwagę każdy fan bawarskiej motoryzacji.

Podstawowa linia BMW X5 ma do zaoferowania przyspieszenie na poziomie 7,5s do 100 km i moc silnika 231 Km. Auto w takiej konfiguracji zużywa 8,5l paliwa na 100 km. Cena BMW X5 wynosi xDrive 25d wynosi 280 000. W przypadku leasingu mamy do czynienia z kwotą 2500 zł miesięcznie – bez wkładu własnego.

W przypadku wersji xDrive30d BMW X5 cena wynosi 280 000 zł. Leasing to kwestia 2800 zł brutto w skali miesiąca.

suv bmw x5

Jeśli chodzi o model z silnikiem xDrive40d BMW X5 jest oferowane za kwotę 350 000 zł. W przypadku płatności miesięcznej można mówić o koszcie 3000 zł.

Auto można nabyć również w pakiecie sportowym M, gdzie ceny zaczynają się od 450 000 zł. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które chciałyby móc cieszyć się najwyższymi osiągami w Suvie.